Ako to funguje 

Podstatou mojich fotení je, že sa snažím vyjadriť povahu zvieraťa. Samozrejme rada používam aj rôzne rekvizity (košíky, čiapky, hračky, oblečky, atď.), ale keď model vyslovene nechce, nikdy netlačím. Výsledkom má byť nie len pekná fotka, ale aj zážitok pre všetkých. Čo sa týka spoločného fotenia Vás a Vášho miláčika, mojou snahou je dosiahnuť maximálnu prirodzenosť. Nefandím umelému pózovaniu, rada zachytávam emócie a vzťah, ktoré medzi vami sú.

 

TAK AKO TO FUNGUJE? 

Úplne jednoducho! Napíšte mi email alebo zavolajte, dohodneme si termín, lokalitu a je to :). Ale pár drobných rád na prípravu by som predsa len mala:

Pet photography

1) ak máte (čo určite máte) ich obľúbené hračky, je dobré ich priniesť

2) voda a maškrty (pamlsky) sú absolútna nutnosť :), ja nosievam so sebou piškotky, ale ak máte iné preferencie, určite pribaliť

3) nemali by mať preplnené brušká, budeme sa veľa hrať a behať

4) bolo by fajn, ak by Vaše ratolesti pred fotením chlpáča nestrihali ani nijak neupravovali, z výsledku nie je nadšená ani jedna strana :)

5) tento bod je hlavne pre majiteľov mačiek-tesne pred fotením NEKÚPAŤ (alebo radšej vôbec, ak vyslovene nemilujú vodu), s nikým sa totiž potom      nebavia

You&Your pet

Platia body 1-5, ale pre dvojnohých ešte niečo pridávam:

6) ak máte určitú predstavu, povedzte mi ju dopredu, aby som mala čas si všetko dobre premyslieť

7) zvoľte (tematicky) vhodné oblečenie

8) určite nezabudnite na vodu a pamlsky aj pre Vás :)

9) prineste si dobrú náladu :)

Na oba druhy fotenia je dobré vyhradiť si ideálne dve hodiny. Zvieratá žiadne fotenie nezaujíma, takže celá akcia je pomerne náročná. Ešte náročnejšie je vaše spoločné fotenie, ale do dvoch hodín by sme to mali zvádnuť. 

ČO NASLEDUJE POTOM?

Po fotení Vám do dvoch dní pošlem najvydarenejšie náhľady (v základnej úprave) a Vy si vyberiete tie, ktoré sa Vám najviac páčia. Cenník sa odvíja podľa počtu fotiek aj druhu fotenia. Potom ako si vyberiete fotky, Vás požiadam o symbolickú zálohu a  od momentu jej uhradenia, Vám do 14 pracovných dní dodám kompletne upravené fotky vo veľkom formáte aj formáte pre internet. Zvyšok doplatíte až na záver. Určite prijímam pripomienky k úpravám. 

PÁR (nezáživných) TECHNICKÝCH

Pred alebo priamo na fotení si navzájom podpíšeme zmluvu o dielo. Rada Vám ju pošlem dopredu mailom, aby Ste si ju mohli pohodlne prečítať.

Platby prebiehajú prevodom na účet, ktorý bude uvedený na faktúre.

Určite si, prosím, prečítajte všeobecné obchodné podmienky (VOP), aby sme sa vyhli prípadným nedorozumeniam.

Budem sa na Vás tešiť :)

Mia

©Perfect Pet Photos 2018 by  Mia Polgar.